Scania COO7 tamiri

Scania marka araçınıza ait, COO7 (koordinatör beyni) tamirini, firmamız profesyönel ekip ve ekipmanlar ile yapmaktadır. Aracınıza ait parçayı anlaşmalı kargo firmamızla gönderebilir, 1 iş günü içerisinde tamir ediyoruz.

Scania COO7 arızaları
Koordinatör beyni, aracınızdaki tüm veri iletişiminden sorumlu, hayati öneme sahip bir parçadır. COO7 parçanız, sağlıklı çalışmaz ise aracınız doğru bir iletişim sağlamadığı için , motorun tekrar çalışması mümkün olmayacaktır. 
Araç ekranında COO7 arızası uyarısı ve akabinde tüm sistemlerin uyarısı sırayla geliyorsa, iletişim sisteminde bir sorun 
olduğu anlamına gelmektedir.

Scania COO7 nasıl değiştirilir.
Koordinatör beyni, aracınıza uygun bir diğer COO7 beyni ile değiştirilebilir. Ancak servis bilgisayarı tarafından, araca tekrar tanıtılması gerekmektedir. Bazı COO7'ler tanıtım istemedende aracı çalıştırabilirler fakat, aracın tüm fonksiyonlarının çalışacağı garanti edilemez.

COO7 beyni neden bozulur.
Koordinatör beyinleri, yapı itabari ile çok hassas elektronik malzemelere sahiptir. Bu malzemeler zamanla ve dış etkenler(sıcak, soğuk, nem, titreşim, malzeme kalitesi) sebebiyle bozulabilmektedir. Kronik arıza haline gelen bu beyin, firmamız tarafından orijinal ekipman ve malzemeler ile tekrar calışır hale getirilmektedir.

Merhaba, size yardımcı olmak için buradayız.